Kasuta toote leidmiseks menüüd, filtreeringut või otsingut! - Vajuta siia ja vaata kõiki toote kategooriaidTINGIMUSED

 

RANK-HOUSE.COM ÜLD- JA TELLIMISE TINGIMUSED

rank-house.com omanik on Boliree OÜ (Tartu mnt.29, 10128 Tallinn, Eesti; registrikood: 12030437)

Käesolevad üld- ja tellimise tingimused (edaspidi nimetatud tingimused) kehtivad kõikide isikute suhtes (edaspidi ostja/tellija), kes kasutavad rank-house.com e-poodi (edaspidi e-pood), tellivad e-poest kaupu ja teenuseid (edaspidi kaup), sealhulgas sõlmides e-poest kauba ostmiseks ostu- müügilepingu (edaspidi müügileping). 
Tingimuste aktsepteerimisega kinnitab ostja, et ta on müügilepingu tingimustega tutvunud, nendega nõus ja täidab neid.

KAUBA- JA HINNAINFO 
E-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. E-poes müüdavate toodete hinnad on eurodes. 
Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest, kui pole märgitud teisiti. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning valitud kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. 
Teave kauba kohta on esitatud vahetult kauba juures. E-poest on võimalik osta vaid neid kaupu, millel on link „Osta“. Kauba hind ja kauba saadavus võivad jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui ostja on esitanud tellimuse enne kauba hinna muutumist, rakendub tellimuse hetkel kehtinud hind. Müüjal on õigus e-poe vahendusel sõlmitud müügilepingust taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata järgnevatel juhtudel: kaup on laost otsa saanud; kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu.

OSTUKORV JA TELLIMUSE VORMISTAMINE 
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Ostukorvis olevate kaupade kogust võite muuta. 
Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. 
Tarneviisi täpsustused küsitakse edaspidi tellimuse vormistamise lehel. 
Tutvuge e-poe ostutingimustega ning ostu kinnitamisel ja nendega nõustumisel kinnitage seda, tehes märke („linnuke“) tingimuste ette. 
Kinnitage oma tellimus, vajutades nupul „Maksma“ ning eelnevalt valides sobiv makseviis. 
Sisestage tellija/ostja andmed. 
Valige tarneviis ning vajutage nuppu “Maksma”. Tasuge oma ostu eest. 
Tellimuse vormistamisel tuleb olla tähelepanelik, sest sellest sõltub tellitud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine. 
Müügileping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest e-poe arvelduskontole või tasumata tellimuse kinnitust müüja poolt ei täideta. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

KAUPADE EEST TASUMINE 
Toodete eest on võimalik tasuda: internetipanga kaudu (Eestis, Lätis ja Leedus: Swedbank, SEB, Nordea Pank,Danske Bank, LHV Pank pangalinkide kaudu). Meie ettevõte on isikuandmete vastutav töötleja, vajadusel meie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le. 
Krediitkaardi ja Paypaliga on võimalik tasuda, vajutades vastaval makseviisil ning järgides ekraanile kuvatavaid juhtnööre. Peale makse sooritamist saadab e-pood Teile Tellimuse kinnituse ning arve. Tellitud kaubaga lisatakse kaasa ka kauba arve. 
Kõiki e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. E-poe esindajatel puudub ligipääs vastavatele krüpteeritud andmetele.

TOODETE KOHALETOIMETAMINE JA ÜLEANDMINE 
Kaup toimetatakse ostja poolt tellimuses sisestatud tarneaadressile. Tarne teostamise kohta teavitatakse ostjat tellimuse vormistamisel märgitud kontaktandmete vahendusel. Tellitud kauba transport teostatakse vastavalt tellimuse vormistamise hetkel kehtivatele transporditingimustele. 
Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. E-pood ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. 
Müüja võib volitada kauba kätte toimetamiseks kolmandaid isikuid (sealhulgas kasutada posti või kullerteenust). 
Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Austria, Belgia, Bulgaaria, Hispaania, Holland, Horvaatia, Iirimaa, Itaalia, Kreeka, Küpros, Luksemburg, Malta, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Suurbritannia, Taani, Tšehhi, Ungari. Kauba tarnekulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. 
Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 15 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

14 PÄEVANE TAGASTUSÕIGUS MÜÜGILEPINGUST TAGANEMINE JA KAUBA 
TAGASTAMINE 
- Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 
14 päeva jooksul toode tagastada ja ostusumma tagastatakse Teile, vastavalt all pool toodule. 
Tarbijal on õigus taganeda müügilepingust 14 (neljateistkümne) päeva jooksul alates kauba kätte toimetamise päevast. 
- Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning ta peab olema originaalpakendis. 
- Kaup peab olema komplektne. 
- Taganemise korral kuuluvad tagastamisele kõik müügilepingust tulenevad kingitused ning teised lisaväärtused. 
- 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. 
Müügilepingust taganemisel on müüjal õigus tasaarveldada tagastatavast ostusummast kuni 20€ käsitluskulude katteks. Tagastatava toote transpordikulud kannab tellija. 
Müügilepingust taganemise õigus ei kehti eritellimusel (teie personaalsele tellimusega) kaubale ning nende eest tasutud makseid ostjale ei tagastata. 
kasutatud. 
Tagastada ei saa toodet, mis ei ole kõlblik tagastamiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on peale kohaletoimetamist muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Kui kaubal on kasutamise või kulumise märke või mittekomplektse kauba 
tagastamise korral on müüjal õigus mitte rahuldada ostja taganemisavaldust või tasaarveldada kauba väärtuse vähenemise kulu ostjale tagastatavast ostusummast. 
Juhul, kui ostja ei tagasta kaupa 21 päeva jooksul alates taganemisavalduse esitamise päevast, on müüjal õigus taganemisavaldust mitte rahuldada. 
Ostusumma tagastatakse 14 päeva jooksul peale seda, kui tagastatav kaup on jõudnud müüjani. 
E-pood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud. Pangalingi või ülekandega tasutud summa kantakse tagasi kontole, millelt tasutud summa laekus ning vastavalt tellimuse vormistamise makseviisile. Krediitkaardiga tehtud makse puhul esitatakse tehingu tühistamise avaldus kaardimakse keskusele. 
Kauba tagastamiseks palun saatke vabas vormis taganemisavaldus, koos teile saabunud tellimuse kinnituse või arvega, e-posti aadressile rank-house@outlook.com.

TARBIJALEMÜÜGI PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS 
E-pood vastutab ostjale müüdud kauba müügilepingu tingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. 
Tootel esinevast puudusest tuleb tarbijal teatada esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 2 kuu jooksul alates selle ilmnemisest, saates e-kirja aadressile rank-house@outlook.com või helistada telefonil: +372 53335552. 
Puuduse ilmnemisel tuleks toote kasutamine katkestada, et mitte olukorda halvendada. 
E-pood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui E-poest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab e-pood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab E-pood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. 
E-pood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

PRETENSIOONI ESITAMINE 
Vastavalt EV Võlaõigusseadusele (VÕS) § 218 lg 2 ja Euroopa Parlamendi ja Nõukogu direktiivile 1999/44 on tarbijal õigus esitada pretensioon müüjale asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul asja üleandmisest ostjale. 
Pretensioonide esitamise aeg on eraisikule 24 kuud alates toote üleandmisest. Juriidiliste isikute puhul lähtutakse tootjapoolsest garantiiajast. 
Pretensioon (kaebus) tootele tuleb esitada toote müüjale. Kaebuse võib esitada suuliselt või kirjalikult, ise või esindaja kaudu. Kui kaebust suuliselt lahendada ei ole võimalik, siis tuleb kaebus vormistada kirjalikult. 
Kirjalikus kaebuses esitada: 
1. nimi ja kontaktandmed 
2. kaebuse esitamise kuupäev 
3. kauba ja puuduse kirjeldus 
4. müüjale esitatav nõue 
5. Kaebusele lisada ostudokumendi koopia ja kaebuse esitaja pangakonto number. 
Kirjalikule kaebusele on tarbijal õigus saada vastus 15 päeva jooksul. Kui pretensiooni ei saa rahuldada 15 päeva jooksul, siis antakse kirjalikus vastuses teave, mis aja jooksul pretensioon lahendatakse. 
Tootel esinevast puudusest tuleb tarbijal teatada esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 2 kuu jooksul alates selle ilmnemisest. 
Tarbijal on õigus nõuda puudusega toote tasuta parandamist või asendamist juhul kui puudus on põhjustatud tootmisveast. Kui toote parandamine või asendamine ei ole võimalik või ebaõnnestub, siis on ostjal õigus lepingust taganeda. 
Kui toote puudus ei ole põhjustatud tootmisveast, vaid tekkinud tarbija süül, siis teostatakse vea remont tarbija soovil üldise hinnakirja alusel. 
Tootmisvigade alla ei kuulu: 
- peale toote tarbijale üleandmist transpordil ja ladustamisel tekkinud kahjustused 
- toodete loomulik kulumine (näiteks pinnakatte kulumine, kriimustused, muljumised, päikesevalgusest ja UV kiirgusest tulenev värvimuutus) 
- vead, kui toodet hooletult kasutatud või kasutatud valet puhastusmeetodit 
- vead, mis on tekkinud füüsilise mõju tagajärjel s.t tarbija tahtlikust või mittetahtlikust toote väärkasutamisest 
- vead, mis on tekkinud tootja poolt sõltumatutel põhjustel: toote kasutamine selleks mitte ettenähtud tingimustes 
Puudusega tootele teostatud ekspertiisi eest tuleb tasuda ekspertiisi tasu kui e-pood ei ole vastutav tootel ilmnenud puuduse kõrvaldamise eest ning toote remontimine ei ole võimalik. Ekspertiisi tasu ei pea maksma eraklient esimese kuue kuu jooksul alates ostu kuupäevast. 
Kui tarbija ei nõustu E-poe seisukohaga, tuleb tarbijal tõendada seda, et: 
- tegemist on puudusega (lepingutingimustele mittevastavusega); 
- puudus või selle põhjus eksisteeris seadme üleandmise hetkel; 
- e-pood on puuduse eest vastutav. 
Kui e-pood on andnud tootele garantii, siis tagab E-pood puuduste kõrvaldamise kooskõlas garantii tingimustes tooduga. 
Juhul, kui ostja ja E-pood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis vastavalt: 
- pretensiooni esitamise õigusest tulenevatele õigustele on ostjal ka kõik muud EV seadusandlusest tulenevad õigused. Nt. ostjal on võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole 
- pretensiooni esitamise õigusest tulenevatele õigustele on ostjal ka kõik muud EU seadusest tulenevad õigused. Nt. ostjal on võimalik pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

PRIVAATSUSPOLIITIKA JA ISIKUANDMETE KASUTAMINE 
Boliree OÜ k.a. E-pood on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ning vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. 
Isikuandmed on andmed, mida e-pood kogub üksikisiku poolt ostu sooritamisel, et temani ostetud kaup toimetada või temaga ühenduse võtmiseks. 
Püsikliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel: 
- kontaktandmete (sh sinu nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis) esitamisel meie veebisaidil või otsese kontakti teel 
- ostu või tellimuse sooritamisel meie ateljees või e-poes isiku kontaktandmete või ostueelistusi puudutavate andmete talletamisel

KOGUTUD ISIKUANDMETE KASUTAMINE 
Kogutud isikuandmeid kasutame vaid kauba kohale toimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

OTSETURUNDUS JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE E-pood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. 
E-pood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. 
Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

ISIKUANDMETE KAITSE 
E-pood rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

TURVALISUS 
Kõiki E-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

PRIVAATSUSPOLIITIKA TINGIMUSED JA MUUDATUSED 
Meie e-poes makset sooritades oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Kõigi privaatsuspoliitika kohta tekkivate küsimuste või võimalike olukordadega palume võtta meiega ühendust aadressil rank-house@outlook.com

MUUD TINGIMUSED 
Tootepildid on illustratiivse tähendusega. Kaupade hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. Antud juhul jätab e-pood endale õiguse loobuda müügist ning tagastada kliendile raha tema arvelduskontole 10 tööpäeva jooksul. Toote infot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale teie viimast külastust uuenenud. Soovitame siiski enne ostu sooritamist võimalusel kontrollida tooteinfo täpsust veelkord üle. 
Kui Ostjal tekib E-poe osas pretensioone või ettepanekuid, siis palun saatke need e-mailile: rank-house@outlook.com või helistada telefonil: +372 53335552

TINGIMUSTE KEHTIVUS 
Käesolevad müüja e-poe tingimused on kehtivad alates 01.06.2019.