Kasuta toote leidmiseks menüüd, filtreeringut või otsingut! - Vajuta siia ja vaata kõiki toote kategooriaidMEIST

 

E-POOD EHK "WWW.RANK-HOUSE.COM" ?

E-pood rank-house on originaalbrändide ametlik edasimüüja Eestis, valikus on üle 95 tugeva ja tuntud brändi, kuhu kuulub nii luksuslike kui ka sportlike brände. Toodete hinnaskaala on mõnest eurost kuni tuhandeteni.

Peamised kategooriad on:
Rõivad
Jalatsid
Kotid
Aksessuaarid

Vaata kõiki kategooriaid - Vajuta siia!


Lisaks on e-poes saadaval:
Ainueksemplar rõivad (Rätsep Signe Rank),
Vegan aksessuaarid (CorkLane)
Puidust aksessuaarid (Bewell)

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

Kas rank-house.com müüb autentseid / originaal tooteid ?
JAH MÜÜB !

Kas rank-house.com tooteid saab tagastada või välja vahetada ?
JAH SAAB !    Rohkem infot - Vajuta siia!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

www.rank-house.com omab edasimüügilepingut:
Börsiettevõttega, milleks on Euroopa suurim bränditoodete keskladu, mis asub Itaalias, Tornios.

CorkLane / PortugaliaCork, kelle loominguks on korknahast tooted, millel on vegan sertifikaat ja mis asub Portugalis.

Bewell-i tehasega, kes on spetsialiseerunud puidust aksessuaaride disainimise ja tootmisele.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 


Kes rajas e-poe rank-house.com ?

E-pood www.rank-house.com on rajatud ema ja poja koostöös.

Martin Rank (24), kes on noormehena otsinud enda kohta selles segases maailmas ja kellel on väga tugevad põhimõtted nagu näiteks üks (Family First) mis pani teda liituma enda ema ettevõtlusega 2019 aasta kevadel.

Martini ema ehk Signe Rank (40), kes oli loonud aastal 2010 Rätsepa Ateljee "Boliree", mis on klientide sõnul saanud 9 aastaga üheks parimaks Eestis. Signe on pühendunud väga enda ettevõtmisse, sest tema suurim soov on, et tema töö oleks aus ja kvaliteetne.


Millest sai alguse www.rank-house.com ?
Kevadel (2019) soovis esialgselt Martin Rank luua brändi "RANK", mille esimeseks tooteks oleks t-särk, mida ta soovis algusest kuni lõpuni ise valmistada. Prototüübi valmistamisel selgus, et see ei ole raskuste ületamine kuid on oluliselt ajakulukam kui esialgu oli plaanitud.
"RANK" bränd siiski sündis, kuid valmistamine jäi siiski rätsep Signe kanda. Samal ajal oli lahendamata müügikanal ehk müügiosakond, millega Signe ei jõudnud põhitegevuse kõrvalt tegeleda. Martini mõte oli siis, et...

"Mis võiks olla veel parem tänapäeval kui E-POOD, mis jõuab lõpuks mis tahes riiki ja mis tahes inimeseni ?"

Martin oli enne e-poodi tutvunud nii Itaalia kui ka Prantsusmaaga ja samal ajal toimetanud teistes ärivaldkondades. Reisil olles ta tekitas isiklikke kontakte ja võimalusi, et hiljem oleks varrukast võtta, seda mida parasjagu vaja on! Lisaks ta on paigutanud palju raha enda arengusse, et oleks laiem maailmavaade ja mõtlemine. Noormehe tegemised tõid kaasa ka tugeva languse nii võimaluste kui ka psühholoogia osas. Isiklikult ütleb ta, et eelnevad mitte õiged otsused (liigutused) nagu oleksid vangistanud teda mõnes mõttes. Kuid Martin ei andnud alla, sest perekond andis tiivad ja pere tegi kõik, et ei peaks neid tiibu kärpima. Kõik mis on tehtav on ka võimalik, siis põhja puutudes ta uue plaani kokku panigi, sest kõik vajalik oli teoorias olemas ja oli vaja ainult realiseerida.

Martini enda arvamus on täna, et ehk rätsepa pisik mul sees on kuid samas, mulle meeldib kui inimesed käivad kvaliteetselt riides ja erineks hallist massist. Ma armastan inimesi, kes on rahulolevad, kes elavad positiivsel lainel, kes vaatavad kaugemale ja on avatud mitte veidrate eelarvamustega... Nagu näiteks, et kui mees riietab end keskmiselt edevamalt siis on tal kohe midagi viga.

Ava ennast, naerata, vaata maailma ja maailm naeratab sulle!
Tänapäeval ei pea alati reisima, et teada saada mis toimub näiteks New York´s või Tokyos elavate meeste või naistega...

E-poe juurde tagasi....
E-pood on loodud eelnevate kogemuste ja teadmiste baasil, mis Martin aasta 2019 kevadeks oli kogenud. Toetusena on Rätsep Signe Rank palju kaasa aidanud ja mõtteterasid juurde andnud. Kõik head mõtted realiseeris koheselt ja paljud ideed ootavad oma aega.

Martini visioon näeb ette, et "See on kõigest alles algus"

Nii sündiski e-pood RANK-HOUSE, mis on Martini visaduse ja tugeva töötahte vili...